Hypotéka bez příjmu - potřebné dokumenty

Refinancování hypotéky

Hypotéka bez prokazování příjmů je podstatně méně naročná na papírování než klasická hypotéka. Pojďme se podívat, jaké dokumenty budeme potřebovat.

Jak už jsme zmínili v předchozí kapitole, hypotéka bez prokazování příjmů je administrativně podstatně méně náročná. Jde o to, že bance nemusíme poskytovat žádné poklady k naší bonitě. V praxi stačí jen jednoduché prohlášení o schopnosti splácet úvěr.

 

Hypotéka bez příjmu - dokumenty k nemovitosti

Co však budeme potřebovat, jsou podklady k zastavované nemovitosti. Jde zejména o list vlastnictví, snímek z katastrální mapy a nabývací titul. Přesný seznam vám podle druhu hypotéky sdělí váš makléř. Většinu z těchto dokumentů vám také sám obstará.

Nezbytným dokumentem je samozřejmě i řádně vyplněná žádost o úvěr na příslušném formuláři. I ten získáte u makléře, který s vámi žádost vyplní. Nechcete-li si nechat poradit a upřednostňujete-li vyřizování úvěru na vlastní pěst, pak informace o potřebných dokumentech získáte v příslušné bance.

Bezplatnou schůzku s makléřem si můžete sjednat na našich stránkách prostřednictvím formuláře.

PWeb AJAX Popup Contact Form

 

Refinancování hypotéky snadno!

Potřebujete rychle refinancovat? Kontaktujte nás! Refinancování hypotéky nemusí znamenat stres a nekonečné nervy. Naše služby jsou zcela bezplatné.

Refinancování hypotéky bezplatně

Všichni naši spolupracovníci jsou členy Asociace hypotečních makléřů. Jejich služby včetně refinancování hypotéky jsou zcela bezplatné.
Najdete nás po celé České republice!

FÉR hypotéka

FÉR hypotéka je značka kvality členů Asociace hypotečních makléřů.

 

Jste zde: Domovská stránka Hypotéka bez příjmu-dokumenty